O blogu/ współpraca

Książki, jak na książkoholiczkę, zaczęłam czytać dość późno, bo mniej więcej w połowie podstawówki. Od razu się w nich zakochałam. Nie wyobrażam sobie życia bez szeleszczących i pachnących kartek.
Jako "maniaczka książek maści wszelakiej" czytam praktycznie wszystko, co posiada to "coś". Począwszy od romansideł, poprzez reportaże, kończąc na poradnikach kulinarnych.

Na co dzień kobieta20.pl (szczególnie dbam o recenzje ciekawych książek), współpracuję także z dlaLejdis.pl.

Nie zawsze jestem aktywna na blogu, za to zawsze staram się coś codziennie przeczytać. Nawet po 12 godzinach poza domem. Czasem za cenę snu, ale...

Ponieważ nie samymi książkami i gotowaniem/czytaniem o jedzeniu człowiek żyje, staram się też zamieszczać na smellofpaper recenzje filmów.

Z chęcią podejmę się współpracy z tymi, którzy są w stanie zaproponować mi lekturę ciekawej książki.  Jestem otwarta na wszystkie gatunki literackie, moje recenzje zawsze są szczere. Staram się czytać tylko takie książki co do których jestem prawie pewna, że mi się spodobają. Nie czuję potrzeby czytania niczego na siłę, aby potem mieszać książkę z błotem lub zmuszać się do nieszczerej recenzji.Zainteresowanych współpracą proszę o kontakt ksiazkoholiczka@gmail.com


Życzę przyjemnej lektury :)
Kasia Bereza
książkoholiczka

Współpracuję z: