28.06.2012

Prezent i trochę reklamy

Przed chwilą kurier zapukał do mych drzwi.... i mam prezent- niespodziankę od Świata książki i Weltbildu.
Z jakiej to okazji?

Przejrzałam z ciekawości ofertę i po kilku stronach "uzbierałam" kilka pozycji, które chętnie bym przeczytała. Kto Książkoholiczce da pieniążka? Książki fajne no i tanie patrząc na to, ile są one warte w regularnej sprzedaży. Może znajdziecie coś dla siebie?

Milion książek po 9,90zł to hasło przewodnie największej książkowej promocji tego lata. Kampania rozpoczęta 27.06 potrwa do 25.07, obejmuje wszystkie kanały sprzedaży firmy Weltbild – katalog wysyłkowy, sklep internetowy Weltbild.pl oraz sieć księgarń.
Ponad 2000 tytułów, łącznie milion egzemplarzy książek w atrakcyjnych cenach przygotował Weltbild w ramach trwającej kampanii. Działania promujące czytelniczy wizerunek marki są jednocześnie akcją rekrutacyjną mającą na celu pozyskanie nowych klientów Weltbildu. Oferta obejmuje szeroki wachlarz tematyczny książek, w którym znajduje się zarówno lekka beletrystyka, poradniki i ambitna literatura z najwyższej półki. Dzięki temu każdy z czytelników będzie mógł znaleźć dla siebie atrakcyjne pozycje.

- Słuchamy naszych klientów, by móc wyjść naprzeciw ich potrzebom, dlatego dajemy im to, czego oczekują -  dobrą literaturę w przystępnych cenach. Promocja jest przygotowana na duża skalę, ograniczona w czasie, jesteśmy przekonani, że przyciągnie uwagę konsumentów i będzie skuteczna. Wierzymy, że dzięki takim działaniom pośrednio wychowujemy również przyszłych czytelników, którzy rozsmakują się w czytaniu i wrócą do nas ponownie – mówi Paweł Wojciechowski, Dyrektor Marketingu Weltbild Polska.

Jarosław Kret, dziennikarz, autor książek „Moje Indie” i „Mój Egipt” na pytanie, dlaczego podczas wakacji należy czytać trzy razy więcej niż normalnie, odpowiada z humorem:
- Dlatego, że mamy więcej czasu niż normalnie, dlatego, że nie trzeba się męczyć siedząc przed telewizorem, dlatego, że w końcu można się oderwać od komputera i dlatego, że jest tyle świetnych książek do przeczytania, że aż szkoda ich nie przeczytać!
To lato z pewnością należeć będzie do książek, a o walizki zapakowane dobrą lekturą zadba Weltbild!
Więcej na www.Weltbild.pl


Dziękuję Agnieszka :)

2 komentarze:

  1. Też dostałam prezent od ŚK - fantastyczna, przemiła niespodzianka :)

    OdpowiedzUsuń

Zostaw po sobie coś więcej niż "dopisuję do listy". Chciałabym poznać Twoje zdanie.
Zanim skomentujesz zapoznaj się proszę z ZASADAMI panującymi na blogu